بالابر مغازه | ایرانیان بالابر تولید کننده 0 تا 100 انواع بالابر های مغازه ای

بالابر مغازه چیست ؟

بالابر مغازه معمولاً از جک های هیدرولیک برای بلند کردن یا پایین آمدن کابین یا کفی یا سایر دستگاه های بالابر استفاده می شود . آسانسورهای هیدرولیکی به طور ایده آل برای پشتیبانی و همچنین بلند کردن و حرکت اجسام سنگین استفاده می شوند. در عین حال محیطی ایمن و از نظر اقتصادی و کیفیت  مفید باشد.

بالابر مغازه ایرانیان
بالابر مغازه ایرانیان
بالابر مغازه ایرانیان
درباره بالابر هیدرولیک

بالابر مغازه چگونه به وجود آمده است

بیش از 150 سال از تولد آسانسور مدرن میگذرد ، آسانسورها قسمت مهمی از زندگی ما را تشکیل داده اند. در حالی که از آسانسورها برای حمل و نقل به طبقات بالاتر و در ساختمانهای چند طبقه در سراسر جهان بسیار استفاده می شود ، اما در مورد کار و صنایع نیز استفاده از بالابر کاملاً متفاوت است.

در چنین مکان هایی ، به منظور افزایش بارهای سنگین به صورت ماشین آلات و تجهیزات در سطوح مختلف ، به آسانسورهای قوی تری نیاز است. به دلیل وزن سنگین که باید بلند شود ، طراحی آسانسور وینچ و کششی استاندارد برای این کارایی چندان کارآمد نیست

بالابر ها در چه مکان هایی کاربرد دارند ؟

در حالی که آسانسورهای هیدرولیکی عمدتا برای بارگیری و جابه جایی اشیا کار استفاده می شوند ، در صورت لزوم ، در بعضی مواقع می توان از آن برای حمل و نقل پرسنل نیز استفاده کرد. نوع بالابر مغازه ای مورد استفاده در شرایط خاص به سبک انتخاب شما و محیط آن و همچنین کارایی که می خواهید بستگی دارد. آسانسورهای هیدرولیکی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند : بالابرهای مغازه ای ، بالابرهای صنعتی ، بالابرهای غذابر ، بالابرهای خودرو و غیره هستند

قیمت بالابر مغازه | بالابر مغازه ای | نقشه بالابر مغازه
021-56719006
0912-8474190
021-56719006
بالابر های هیدرولیک و بالابر فروشگاهی برای جایه جا کردن بار از زیرزمین یا همکف ها استفاده می شود. فروشگاه ها و انبار ها ، همچنین منازل و مکان های ذخیره سازی است.
این بالابر ها در همه مکان ها قابل نصب هستند که برای بالا بردن و حمل بار در ارتفاعات های کوتاه و بلند مورد استفاده قرار می گیرند. بالابرهای مغازه ای و بالابرهای فروشگاهی برای بارگیری ، تخلیه و همچنین اهداف ذخیره سازی و کار استفاده می شوند.
اندازه کفه با کابین بالابر ها طبق فضای موجود طرحی می شوند و (معمولاً) قابل تعویض می باشند. اینها نه تنها می توانند قطعه کار را بالا و پایین ببرند ، بلکه می توانند اشخاص مختلف با ایمنی بالا جابه جا کنند .
تمام این ویژگی ها مختص مجموعه ایرانیان بالابر می باشد هدف اصلی ما کیفیت و ایمنی بالاست
021-56719006

آیا بالابر ها برای پرسنل قابل استفاده است؟

بالابرهای پرسنلی یا نفربر همانطور که از نام آن پیداست برای جابجایی کارگران به محل کار استفاده می شوند. این کار زمانی انجام می شود که انتقال کارکنان به محل کار بیشتر از انتقال محل کار به کارگران امکان پذیر باشد. چنین شرایطی می تواند به وجود بیاید که کار باید در ارتفاعات زیادی انجام شود یا منطقه کار بسیار بزرگ باشد و جابجایی آن بسیار غیرممکن است.
021-56719006

نکاتی که باید هنگام تماس رعایت کنید

شما برای خرید از مجموعه ایرانیان باید به صورت دقیق وضعیت محل مورد نظر خود را شرح دهید تا متخصصین ما تشخیص دهند که چه نوع بالابری می خواهید و امنیت دستگاه را فراهم کنند و نکاتی را به شما بگویند که حائز اهمیت می باشد

گفتن ارتفاع کف تا کف کار شما

نوع برق سه فاز با تک فاز

نوع استفاده شما مثلا برای حمل کالا

کاربری شما مغازه یا رستوران

نوع حرکتی که مد نظرتان شماست

نوع ریل بالابر

نوع تابلو برق بالابر

و ….

021-56719006

قطعات و لوازم با کیفیت و دارای استاندارد های جهانی شامل :

پاوریونیت یا جعبه روغن و موتور تمام فلزی

انواع شیر های هیدرولیک

انواع الکترو موتور ها

انواع پمپ های هیدرولیک

درب جعبه روغن یا پاوریونیت

جک هیدرولیک پیستونی رومانی

سرجک بالابر با فلکه گاورنر

ریل T9 ، T5 و …

کاراسلینک های فولادی همراه پاراشوت

سیستم راپچروالو هیدرولیک

کابین یا کفه

تابلو برق بالابر

شیلنگ و اتصالات اروپایی

سیم بکسل های نمره 10 آلمان

سربکسل بند های 3VF

کلید های استیل

و بقیه متعلقات

شروع گفتگو
سلام به کمک نیاز دارید ؟
ایرانیان بالابر
با سلام خوش آمدید
از طریق واتساپ به ما متصل شوید