بی صدا ترین بالابر غذا در ایران

mostafa 03/25/2020 0 Comments

بالابر غذا

بالابر غذا ایرانیان پرفروش در ایران که اغلب به عنوان بالابر آشپزخانه از آنها یاد می شود ، این بالابرهای خدمات کوچک برای طیف وسیعی از کاربردها ایده آل هستند. از آسانسورهای غذا در پذیرایی ، بارها و رستورانها گرفته تا   دفاتر و منازل شخصی ، اینها یک ضرورت ارزشمند درست در سراسر ایران هستند.

 طیف گسترده ای از Stannah Microlift شامل چهار مدل پشتیبانی از ساختار 50 کیلوگرم و 100 کیلوگرم است ، انتخابی از اندازه های اتومبیل – از قفسه را ارائه می دهد. اگر از بهترین گزینه برای ساختمان خود مطمئن نیستید ، می توانیم یک بررسی رایگان سایت برای بحث در مورد الزامات شما ترتیب دهیم.

تجربه ما ، همراه با دامنه محصول جامع دامپزشکان ، تضمین می کند که شما بهترین توصیه و محصول عالی را در بودجه خود و با آن ماده خاص Stannah – خدمات شخصی دریافت خواهید کرد.

مدت زمان پشتیبانی محصول از طریق شبکه ملی مهندسین خدمات بالابر به صورت محلی در اختیار شما قرار می گیرد.

گیربکس کاهش یافته و تعادل درایو با کیفیت بالا ، مصرف برق کم و عملکرد صاف با کیفیت بالا را حتی پس از سالها استفاده تضمین می کند. بعلاوه ، همه پیشخدمت های ما مقررات ایمنی اساسی (ESR) و مقررات ایمنی ماشین آلات را رعایت می کنند.

از کوچکترین سند یا بطری نوشیدنی گرفته تا یک واگن برقی سنگین یا هر بشکه ، یک میکرولیفت باعث می شود زندگی در خانه ها و اماکن کار به طور یکسان آسان شود.

میزان وزنی که بالابر های فست فود می توانند تحمل کنند متغیر است و بستگی به فضا و نظر شما دارد : 250/300/400 کیلوگرم (مسافر 3/4/5) حداکثر سفر: G + 3 (10.5 متر) شافت آلومینیوم: در ابعاد مختلف موجود شافت مدنی: موجود در ابعاد مختلف انتخاب بزرگ از اتمام درب آسانسور: پانوراما آلومینیوم یک طرفه دارای شیشه دو طرف شیشه ای L و یک دیوار جانبی واردات آلومینیوم شافت MS Shaft (داخلی). انتخاب انتخاب دربهای چرخان یا اتوماتیک

بالابر غذا ایرانیان

بالابر غذا ایرانیان

قطعات با کیفیت و استاندارد

Celcius Systems روش ها و هنجارهای تولید جهانی را به رسمیت شناخته است که برای تحویل محصولات با دوام و قابل اعتماد به طور جدی دنبال می شوند. Celcius Systems مجموعه ای از جدیدترین نمونه کارها آسانسورهای هیدرولیک را با هدف نهایی ارائه کیفیت بالا با قیمت مناسب معرفی می کند.

به بیان ساده تر ، ما قصد داریم زندگی شما را با یک سرویس بدون درز از سفارش تا نصب و فراتر از آن آسان کنیم. این محصول در داخل یک محفظه بالابر تحمل بار ، دارای محافظ مخصوص ورود به سیستم کرکره های سقوط و سقوط است و به رنگ مینای دندان پخته شده خاکستری رال 7038 (یا ضد زنگ) مجهز است.

هدف ما کسب رضایت شماست

ما در زمینه صنعت بهرین هستیم

امتحان کنید

021-56719006
دیجی سایتو

درباره ایرانیان بالابر

مجموعه ایرانیان بالابر در سال 1382 شروع به فعالیت خود کرد در زمینه ماشین سازی و ساخت اولین دستگاه در ایران به نورد رول فرمینگ ، این مجموعه دستاورد خیلی با شکوهی برای کشور به ارمغان آورده است .
Aboutmostafa ahmadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید ؟
سلام
نیاز به کمک دارید ؟