بالابر باری چقدر ظرفیت دارد ؟

mostafa 03/25/2020 0 Comments

بالابر باری

بیشتر از فقط یک بالابر باری ، ایمنی و امنیت آن آیا از حمل مواد غذایی یا بار های سنگین به بالا و پایین پله ها خسته شده اید؟ برای جابجایی انبار در داخل یا خارج از مکان خود تلاش می کنید؟ اگر چنین است ، یک بالابر باری راه حل شماست! به راحتی همه مواد غذایی ، بار ها و وسایل بزرگ خود را بین سطح مکان خود به راحتی جابجا کنید.

مهندسی شده با ساخت و ساز فولادی جوش داده شده و سخت افزار فولاد ضد زنگ به شما ارائه داده می شود . ظرفیت بلند کردن و سرعت بالابر 100 کیلو گرم تا 5000 کیلو گرم ، می توانید مطمئن باشید که جابجایی وسایل شما با خیال راحت و با سهولت انجام می شود.

برای بارهای بزرگتر و سنگین تر. نصب حرفه ای و کیت های DIY موجود است. با پشتیبانی از بهترین ضمانت بالابر باری در تجارت!

آسانسور باری ، که به عنوان بالابر انبار نیز شناخته می شود ، می تواند خیلی سریع توسط دستگاه بالابر یا آسانسور استاندارد تحویل داده شود. بیشتر بالابر ها به صورت سفارشی ساخته می شوند.

وقتی یک ساختمان جدید ساخته می شود و یا یک ساختمان موجود بازسازی می شود ، همه افراد درگیر در این پروژه با نقشه ها کار خواهند کرد.

ما هم همین کار را خواهیم کرد و ما در مورد اندازه ها ، بارهای قابل حمل ، استفاده از بالابر کالا و ایمنی به شما بهترین کاری را می کنیم توصیه می کنیم.

  • برای فضاهای ثابت در یک ساختمان در آسانسور کالاهای مناسب قرار خواهیم گرفت ،

فقط برای بارگیری و تخلیه ، افراد در آسانسور مجاز نیستند. یک استثنا وجود دارد: آسانسور کالاها با یک شرکت کننده (که گاهی اوقات کالاها / بالابرها نیز نامیده می شوند).

راه دیگر که امکان پذیر است ، استفاده از بالابر کالا و بارهای حمل آن نیز تعیین کننده فضای مورد نیاز است. در پایان فضای مورد نیاز برای نصب آسانسور کالاها ، فضای لازم برای شفت یا محوطه جهت تمیز نگه داشتن نصب است. با توجه به ایمنی ،

بالابر ایرانیان دارای دوازده ماه گارانتی

بیمه ، پشتیبانی ، مشاوره رایگان

دفترچه راهنما و…
– دیجی سایتو

As your budget progresses and evolves, continue referring to your SMART objectives. Stay focused and remember your goals – they will always inform what your next step will be!

ما مطمئن خواهیم بود که توجه و توصیه صحیح را به شما ارائه می دهیم

Aboutmostafa ahmadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید ؟
سلام
نیاز به کمک دارید ؟